nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 17.03.2014 22:51

Sposób na rodzinne problemy

Moi rodzice ciągle się wzajemnie denerwują. Tata chodzi naburmuszony, a ja i moja siostra mamy tego dosyć. Jemy w pośpiechu kolację i każdy wraca do swoich obowiązków. Dawniej spędzaliśmy wspólnie dużo czasu. Co mam robić ? 10-latka

Bywa tak, że dorośli mają swoje trudne problemy, z którymi sobie nie radzą i nie zauważają, jak bardzo przeżywają to ich dzieci. Wykorzystajcie najbliższe wieczory, szczególnie weekendowe i przygotujcie różne niespodzianki. Może to być dobra kolacja całkowicie przez Was przygotowana. A po niej zaproponujcie np. gry planszowe. Nic tak nie scala rodziny jak wspólne zabawy. Może rodzice też się rozluźnią? Innym razem wyciągnijcie zdjęcia, to dobre wspomnienia tez dobrze działają. Zależnie od możliwości zaplanujcie ciekawe i inne spędzenie niedzieli. Gdy jeden pomysł wypali, to może same to potem rozwiniecie. Pamiętajcie, że niemiła atmosfera w rodzinie to nie Wasza wina, nie czujcie się odpowiedzialne. Ale podejmijcie próbę zmiany zwyczajów.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione