nasze media Najnowszy numer MGN 12/2018
dodane 12.03.2014 20:08

Po koleżeńsku

Nie szukam chłopaka i żaden w tej chwili nie wpadł mi w sercu lub w oko. Tymczasem w najbliższym czasie chcę koniecznie zobaczyć jeden film, a żadna koleżanka nie ma wtedy czasu. Czy wypada zaprosić kolegę? Czy nie pomyśli, że jestem w nim zauroczona? Licealistka

Jeśli naprawdę nie masz żadnych marzeń związanych z tym chłopakiem, to możesz go poprosić o wspólne wyjście. I zrobić to bardzo naturalnie. Nie jako dziewczyna, ale właśnie jako koleżanka, bez żadnych podtekstów. Zupełnie inaczej zachowuje się dziewczyna wobec chłopaka, na którym jej zależy, marzy o nim, a inaczej, jeśli to po prostu kolega i nic więcej, żadnych planów. Jeśli on odmówi, to żaden wstyd, to sie liczy tak samo, jakby odmówiła koleżanka. Twój pomysł, by mu to normalnie powiedzieć, że bardzo Ci zależy na filmie, że szukasz koleżanki lub kolegi i pytasz go w czysto koleżeński sposób, jest dobry. Wiem, że to nie jest łatwe, ale spróbować można.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  minialo
  ostatnia aktywność: Dziś 11:57
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 10.12.2018
  łączna liczba komentarzy: 21
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 12.06.2018
  łączna liczba komentarzy: 13
 • 4
  wierzchowskijan49
  ostatnia aktywność: 25.04.2018
  łączna liczba komentarzy: 13