nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 07.03.2014 17:46

Podobanie to nie jest zakochanie

Sama nie wiem, co o tym myśleć, bo w zasadzie podoba mi się dwóch kolegów. Czy można się zakochać w dwóch jednocześnie? Niestety, moje szanse są małe. Oto jeden z nich, gdy zaczęłam mu okazywać zainteresowanie, dużo z nim pisać, to nagle powiedział, że ma dziewczynę. Dziwne, bo nic na to nie wskazywało. A drugi też mnie unika. Czy to już jest miłość? 14-latka

Odpowiadam krótko- że to z pewnością jeszcze nie jest miłość. Obaj koledzy się podobają i coś Cię do nich ciągnie. Bardzo możliwe, że coś takiego będzie Cię ciągnęło do kolejnych chłopaków. Bo nastolatki mają wielką, ogromną potrzebę kochania i bycia kochaną. Nic nie rób, ukryj smutek, pokazuj w szkole dobry humor, odzywaj się koleżeńsko. Pisząc do pierwszego, pytaj, co u jego dziewczyny, czy się dobrze układa. Udawaj, że w tę dziewczynę wierzysz i pokazuj, że absolutnie o nim nie marzysz. Ciekawe, jak on z tego wybrnie. Bo możliwe, że ma dziewczynę, ale możliwe, że zmyślał. Jeśli drugi chłopak Cię unika, to odpuść, bo do uczucia potrzebne są dwie osoby.Nie ma sensu być nachalną, bo to tylko odstrasza, a skutek bywa wręcz przeciwny- chłopak się zraża. Zwracam uwagę, że samo podobanie to absolutnie nie jest zakochanie.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione