nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020

Gabriela Szulik

dodane 22.02.2014 18:53

Srebro i brąz na zakończenie

W pięknym stylu kończą igrzyska nasi sportowcy. Panczeniści zdobyli wszystkie kolory medalowe.

W pięknym stylu kończą igrzyska nasi sportowcy. Panczeniści zdobyli wszystkie kolory medalowe. W sobotę, 22 lutego do złota Zbigniewa Bródki nasi reprezentanci dołożyli jeszcze dwa medale. Panczenistki w składzie: Katarzyna Bachleda-Curuś, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska i Natalia Czerwonka zdobyły srebro, a panczeniści (Bródka, Niedźwiedzki i Szczepański) brąz.

– Absolutnie nie jestem zaskoczony, ponieważ zapowiadały to wyniki ostatnich pucharów świata, gdzie dziewczyny praktycznie nie schodziły z podium – powiedział dziennikarzom trener Marek Pandyra.

Polki przegrały z Holenderkami. Brązowy medal wywalczyły Rosjanki. Natomiast w kategorii mężczyzn przed Polakami była drużyna z Holandii i ekipa z Korei Południowej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione