nasze media Najnowszy numer MGN 02/2020
dodane 10.01.2014 23:05

Poszerzyć krąg przyjaciół

Od dawna przyjaźniłyśmy się we trzy. Ale jakoś ostatnio moje przyjaciółki jakby się ode mnie odsuwały. Dowiaduję się po fakcie, że gdzieś razem wyszły, gdzieś się umówiły, potem mają swoje sprawy. Wobec tego zbliżyłam się z inną dziewczyną, spoza naszej trójki. A co z nimi? Czy je straciłam, czy poszerzyłam nasz krąg? 12-latka

Zawsze, gdy dziewczyny przyjaźnią się we trzy, to jedna jest nieco z boku. Chociaż jest to nieco przykre, to jakoś sobie tłumacz, że tak właśnie bywa i umawiaj się z kolejną, czyli czwartą. Byłoby najlepiej, gdybyś mogła poszerzyć Wasz krąg. Dlatego absolutnie nie obrażaj się o to, że dwie przyjaciółki mają chwilowo lepszy kontakt. Niech się sobą nacieszą. Jest sprawą zupełnie naturalną, że w grupce ludzi raz mamy potrzebę silniejszego kontaktu z jedną osobą, potem z drugą, wreszcie z trzecią. Dobrze, że masz teraz trzy przyjaciółki. Za kilka lat to się unormuje, a szkolne przyjaźnie, które przetrwają lata, są świetne, potrzebne i bardzo ułatwiają i ubogacają życie.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019