nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 14.11.2013 22:54

Kilka myśli o chłopakach

Natchnęła mnie dzisiejsza Pani odpowiedź na problemy z chłopakami. I powiem, że się nie zgadzam z Panią. Chłopcy wcale nie dorastają w liceum. Nawet jeśli, to są to bardzo rzadkie przypadki. Pokażę to na własnym przykładzie. Wiadomo, po gimnazjum, kiedy marzyłam, że w liceum będzie inaczej, miałam też nadzieję, że z chłopakami będzie inaczej. Ale jak to zwykle bywa, oczekuje się na coś, a u Góry i tak postanawiają inaczej. Z pewnością w perspektywie lepiej dla nas! Licealistka

W mojej klasie wszyscy chłopcy są bardzo sympatyczni i serdeczni. Szczerze każdego z nich na swój sposób lubię, ale mimo wszystko mam coś w rodzaju "podziału". Jedni są tacy z którymi z pewnością się dogadam, inni tacy, których darze sympatią, pomogę, ale bez żadnych zbędnych zażyłości, że tak to nazwę. Co muszę przyznać z ogromną radością- nasi chłopcy umieją się wspaniale zachować. Pilnują się i w tym co mówią (żaden nie używa wulgaryzmów), i nigdy żaden chłopak nie wszedł i nie wyszedł przede mną. Po prostu kultura. Jednak to jest jedyny chyba aspekt, w którym dorośli. Liceum to takie przedszkole z większymi dziećmi o mniejszej lub większej wiedzy. I chyba to dotyczy nas wszystkich w szkole. Ale przynajmniej można się pośmiać z siebie.
Licealistka
Bardzo dziękuję za wyznanie, ale mam jednak nadzieję, że są licea, gdzie przeważają dojrzali chłopcy. Napiszcie, niech to będą nawet krótkie relacje lub refleksje. Zapraszam do wymiany myśli, obserwacji, wniosków. A Czytelniczkom zwracam uwagę na postawę licealistki, która uważa, że Góra wie lepiej, co dla nas dobre i która potrafi się z siebie śmiac.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

                                                                       

 


                                                                                                                                                                                                                                                            

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 24.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 111
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione