nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 30.09.2013 18:42

Wszystkie do jednego

Najpierw był z koleżanką z klasy, nie zerwał z nią i zaczął chodzić z moją najlepszą koleżanką. Przez tę sytuację straciłam z nią dobry kontakt i nie mogę się z tym pogodzić. Zauważyłam jednak, że coś z tym chłopakiem mnie łączy. Raz prawie złapaliśmy się za rękę!!! Nie wiem, mam mnóstwo kłopotów z moim uczuciem do niego! 12-latka

Jeszcze się przekonasz, że czasami rozum musi powiedzieć sercu słowo "nie". Nawet jeśli coś Cię ciągnie do tego chłopaka, to ukryj uczucie i nie pokazuj mu. A jeśli on by się zaczął starać, to mu powiedz, że coś za szybko zmienia partnerki i chyba chce pobić rekord i chodzić z wszystkimi dziewczynami w klasie. Coś mi się wydaje, że panuje u Was zwyczaj, że chłopak tylko spojrzy, a dziewczyna już się godzi na chodzenie. To błąd. Lepiej, gdy chłopak musi się starać o dziewczynę, zdobywać ją.  Więc jeśli Ci na nim zależy, to czekaj, on niech się stara. Ale sama widzisz, że on jest za młody na poważne uczucie. On tylko zaczyna chodzenie i zaraz przerzuca sie na nową dziewczynę. Przecież jest teraz z najlepszą koleżanką, a już prawie trzymałby Cię za rękę. Zapewniam Cię, że gdybyście teraz zostali parą, to za miesiąc już byłby z następną. To taki etap rozwoju niektórych chłopaków. Minie im za jakiś czas. Szkoda, ze straciłaś kontakt z najlepszą koleżanką. Sądzę, że już niedługo ona do Ciebie wróci. Doceniaj przyjaźń, a na uczucie przyjdzie czas. Bo jak widzisz, to w tej chwili za dużo kłopotów i komplikacji. Poza tym, wszystkie ulegacie złudzeniu, że coś Was do niego ciągnie. Takie sytuacje w Waszym wieku się zdarzają, tak zwane stadne zauroczenie. To też minie. Wniosek- ukryj uczucie, czekaj, aż przejdzie.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione