nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 26.09.2013 22:39

Na dwa fronty?

Od lat marzę o jednej z koleżanek. To bardzo mądra i wartościowa dziewczyna. Ale i ja mam blokadę, by do niej zagadywać, a ona chyba też. Od pewnego czasu na przerwach żartuję z klasową koleżanką, bardzo wesołą i bezpośrednią. Lubię ją, chociaż to leń i kompletnie się nie uczy. No i postanowiłem, że starając się o tę poważną dziewczynę, jednocześnie zakręcę się koło tej wesołej. A ponieważ zbliża się dyskoteka na dzień chłopaka, to podobnie jak ostatnio zatańczę z każdą dziewczyną, a najwięcej z nimi dwiema i może coś się wyjaśni? 13-latek

Czy faktycznie chcesz się kręcić koło obu? Nie skrzywdź ich, szczególnie tej nieśmiałej. Bo jeśli to chyba bardzo wrażliwa dziewczyna. Więc tylko próbuj nawiązywać zupełnie zwyczajne koleżeńskie kontakty. Żeby to już nie była ta typowa dzikość podstawówki, gdy chłopcy i dziewczyny często nie odzywają się do siebie. Podoba mi się, że na poprzednich dyskotekach tańczyłeś z różnymi dziewczynami. To dobre i mądre. Tak się zachowuje dojrzały chłopak. Natomiast nic nie wiemy o tym, co myślą one o Tobie. A ponieważ jesteś jeszcze bardzo młody, to najlepiej z każdą koleżanką być po prostu zaprzyjaźnionym. Na uczucie przyjdzie czas i wtedy już nie będziesz się dzielił na dwa fronty.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione