nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 19.09.2013 20:32

Najlepiej u mamy

Ogromnie zależy mi na jednym z kolegów. Należy do chłopaków nieśmiałych, ale wiem, że to niezwykle wartościowy człowiek. Wiem, że spotkamy się podczas czuwania na Jasnej Górze. Czy w takim miejscu wypada myśleć o tym, by jakoś się bliżej poznać, zaprzyjaźnić, z nadzieją na rozwinięcie uczucia? No i o czym rozmawiać, by wszystko dobrze się potoczyło? Maturzystka

Najlepiej takie bardzo ważne sprawy załatwiać właśnie pod czujnym okiem Mamy. Przecież szukanie swojej drugiej połowy, rozwijanie znajomości w piękne uczucie to coś bardzo ważnego, niech Mama wspiera i radzi. Dlatego oddaj ten problem Matce Bożej. Niech kieruje. Jeśli pasujecie do siebie, niech pod jej skrzydłami coś się zacznie. Znam historię pary, gdzie chłopak gorąco modlił się o wzajemność na Jasnej Górze. Właśnie tego dnia dziewczyna poczuła, że ten szkolny kolega jest jej bardzo bliski. Daty skojarzyli po jakimś czasie. A kilka lat później byli małżeństwem. Rozeznaj, w czym jest dobry, co go interesuje i o to pytaj. Pokaż, że go cenisz, ale ukryj plany. Zachowuj się jak miła koleżanka. Rozmowy mogą byc też wesołe, żartobliwe, ciągle inne, aż złapiecie swój dobry kontakt.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione