nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022

PAP

dodane 10.09.2013 11:59

Artur Boruc: „Wiara umiera ostatnia”

Artur Boruc przekonuje, że polska reprezentacja wciąż ma szanse wywalczyć awans do piłkarskich mistrzostw świata w 2014 roku w Brazylii.

„Wiara umiera ostatnia. A my wciąż wierzymy i walczymy” - powiedział Polskiej Agencji Prasowej bramkarz biało-czerwonych.

„Zapewniam, że atmosfera w kadrze jest bardzo dobra. Na własne życzenie skomplikowaliśmy sobie co prawda sytuację w grupie, remisując dwa razy z Czarnogórą, a zwłaszcza w czerwcu na wyjeździe z Mołdawią. Nie zmienia to faktu, że nadal mamy szansę wywalczyć awans do finałów mistrzostw świata. Ja wychodzę z założenia, że wiara umiera ostatnia. A my wciąż wierzymy i walczymy” - dodał.

Bramkarz angielskiego Southampton nie zapowiada jednak we wtorek w eliminacyjnym meczu MŚ 2014 z San Marino w Serravalle efektownej wygranej polskiego zespołu. „Nie chcę liczyć przed tym spotkaniem bramek. Mnie ucieszy każde, nawet najskromniejsze zwycięstwo” - stwierdził.

W potyczce z San Marino biało-czerwoni skazani są na zwycięstwo. Każdy w Polsce oczekuje bowiem wysokiej i bezproblemowej wygranej z outsiderem grupy H.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione