nasze media Najnowszy numer 11/2019
dodane 01.08.2013 14:38

Dlaczego kręcą się wokół koleżanki?

Trochę mi przykro, a właściwie jestem nawet zazdrosna, że chłopcy zawsze kręcą się wokół koleżanki. Owszem, dostrzegają mnie, niby ze mną rozmawiają, ale to jest zawsze stopa czysto koleżeńska. Ona w ich obecności zachowuje się inaczej, nawet zmienia ton głosu, a mnie to denerwuje. Jednocześnie lubię ją, bo to fajna dziewczyna. Czasami jakiś chłopak interesuje się mną, a potem pojawia się ona i koniec, już jest przy niej. Gimnazjalistka

Zachowanie koleżanki jest od niej niezależne. To jest instynkt, to jest podświadomość, ani ona tego nie zmieni, ani Ty. Jesteście inne, ale przyjaźnicie się i to jest dobrze.  Jesteście młodziutkie, teraz chłopcy lubią z Tobą rozmawiać. Ale nadejdzie taki moment, że jeden z kolegów spojrzy na Ciebie inaczej. Zasady są takie, że dziewczyna nigdy niczego nie wyznaje, czeka, aż on coś powie, ale swoim zachowaniem pokazuje, że go lubi, wchodzi mu ciągle w drogę, potrafi się tak kręcić, że chłopak zwraca na nią uwagę. No i potem albo jest wzajemność, albo jej nie ma. Jeśli mądra dziewczyna nie spotyka się z wzajemnością, to wzrusza ramionami i mówi:" Trudno, nie poznał się na mnie, jego strata". Brak wzajemności może sie okazać w przyszłości dobrem, bo pewnie inny chłopak jest Ci pisany. Bardzo ważne to dobrze o sobie myśleć, znać swoje zalety, cieszyć się drobiazgami i nie martwić się tym, że chłopcy adorują koleżankę. Ona ichnieświadomie przyciąga.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 11.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 6
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione