nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 04.06.2013 20:52

Kolega z zawodów cz. 2

Będą kolejne zawody i jego szkoła też będzie. Ogromnie się cieszę. Teraz myślę tylko o tym, jak nawiązać z nim kontakt. Nastolatka

Spoglądaj na niego, uśmiechaj się. Jest też taka możliwość, że np. podchodzisz tak, jakbyś się chciała przywitać, ale tego nie robisz i dajesz mu szansę, by on to zrobił. Może on się ośmieli. Jeśli on powie cześć, to Ty zaraz też, przedstaw się, a potem gadajcie o zawodach, o sporcie. Dobrze by było wymienić się komórkami, ale lepiej, gdyby on to zaproponował. Albo zapytaj, czy go znajdziesz na fb lub na innym portalu. Niczego dokładnie nie planuj, bo wiele zależy od tego, jak on się zachowa. Dziewczyna może raz zagadać do chłopaka. Nie więcej. Wtedy tak koleżeńsko, wesoło. Np. można udawać zdziwioną, że znowu się widzicie. Np. „o, cześć, pamiętam cię z ostatniego meczu.”
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  JanPaPo
  ostatnia aktywność: 16.06.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26