nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 06.04.2013 22:38

Zadania dla chłopaka

Dojeżdżamy do szkół w pobliskim mieście. Widujemy się w busie. Zwróciłem uwagę na skromną, miłą dziewczynę. Mam wrażenie, że i ona na mnie zerka. Nie wiem, jak zacząć znajomość, czy zacząć. Licealista

W Twoim wieku to bardzo ważne, by chłopak wykazał się energią i odwagą. W życiu trzeba ryzykować. Moje rady są takie: Zawsze mówisz jej cześć. Najlepiej, gdy wsiada i wysiada, o ile to możliwe. Jeśli razem jedziecie busem, to zrób jej miejsce obok siebie lub śmiało podejdź do niej i przedstaw się, podaj swoje imię i zapytaj, jak się nazywa. Potem zawsze mów cześć i dodawaj jej imię. Każdego dnia dodawaj coś nowego- dowiaduj się, gdzie mieszka, gdzie się uczy. Resztę sam zrobisz, odwieczny instynkt Ci podpowie. Skoro podejrzewasz, że ona też na Ciebie spogląda, to wszystko potoczy się dobrze. Przypominam, że to chłopak zaczyna znajomość. 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10