nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018
dodane 18.03.2013 17:11

Oczekiwanie na uczucie

Rozglądam się dokoła i widzę zauroczone koleżanki spotykające się z chłopakami, piszące i odbierające niekończące się nigdy SMS-y. Tak bardzo bym chciała spotkać wartościowego, dobrego chłopaka. Wiem z całą pewnością, że moim powołaniem jest życie rodzinne. Czas płynie, a ja wciąż sama i sama. Licealistka

Rozumiem, że już byś chciała kochać i być kochana, ale trudno- na uczucie trzeba czekać. Jedyne co Ci polecam, to uśmiechnięta mina, wesołe usposobienie, dbanie o swój wygląd. To jest przykre, gdy koleżanki już mają chłopaków lub bliskich kolegów, ale Ty też się doczekasz. Rozglądaj się uważnie, przyglądaj się chłopakom, nie szukaj ich w Internecie ani daleko od domu. To ma być przyjaciel, a nie ktoś oddalony wiele kilometrów. Jeśli komuś przeznaczona jest miłość i rodzina, to znajdzie tę drugą połówkę. Pamiętaj jednak, że ludzie żyją coraz dłużej i dlatego coraz później łączą się z pary. Większość dziewczyn w Twoim wieku nie ma chłopaka. Nie patrz na te, które mają, ale na pozostałe. I nie martw się. Raczej myśl, gdzie możesz wartościowych i dobrych chłopaków poznać. Czasami są grupy oazowe, czasami jakieś zajęcia sportowe, grupy pasjonatów,  zastanów się. Bo to musi być chłopak wartościowy, a nie na siłę. Bądź cierpliwa, musisz czekać, nie ma innego wyjścia. Ważne, że wiesz, co chcesz, czujesz powołanie do życia rodzinnego.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek