PAP

dodane 28.06.2012 17:35

Niemieccy kibice mają swoją mini strefę

"Ein Team - ein Ziel: finale Kiev 2012" ("Jeden zespół - jeden cel: Finał Kijów 2012") - baner z tym hasłem rozwiesili kibice niemieckiej reprezentacji w pasażu Wiecha w centrum Warszawy. Dziesiątki kibiców, oczekując na wieczorny półfinał, tańczą, robią pamiątkowe zdjęcia.

Swoista mini strefa kibica zorganizowana przez fanów piłki nożnej powstała nieopodal oficjalnej strefy na pl. Defilad, gdzie tysiące fanów piłki nożnej będą wieczorem śledzić pojedynek niemieckich i włoskich piłkarzy.

Kibice rozstawili nagłośnienie i parasole. Z głośników płynie niemiecka muzyka. "Jest to pomysł kibiców. Czekamy na wieczorny mecz. Jestem pewien, że dotrzemy do finału. Będzie 2:0 dla nas" - powiedział PAP Andreas, który z grupą znajomych przyjechał do Warszawy z Berlina.

Kibice tańczą, bawią się, robią pamiątkowe zdjęcia. Z tłumu co jakiś czas słychać okrzyki: "Deutschland, Deutschland". Wielu kibiców ma koszulki niemieckiej reprezentacji z nazwiskami swoich ulubionych piłkarzy, wśród nich Lukasa Podolskiego. Inne osoby są przebrane w barwy reprezentacji Niemiec. Panuje atmosfera święta.

 

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.