jdud, gazeta.pl

dodane 18.06.2012 13:58

Była jeszcze jedna awantura z Rosjanami

Rosyjska gazeta „Sowieckij Sport” opisuje scysję, do której doszło w warszawskim hotelu „Bristol” po przegranej drużyny Rosji z Grecją.

Aleksandr Gilbert pisze, że na pokonanych czekała w hotelu grupka ich rodaków. „Pijani, chamowaci i bardzo bogaci (inni nie mogą mieszkać w hotelu, gdzie pokój kosztuje od 600 euro za noc) wyzywali i poniżali rosyjskich piłkarzy. Widać było, że uważają się za elitę (jeden z nich tytułował się deputowanym Dumy), bo obecni przy incydencie przedstawiciele służb ochronnych rosyjskiej federacji piłkarskiej nie mogli z tym niczego zrobić. Dlatego piłkarzom, szczególnie Arszawinowi i Szaronowowi, przyszło samym chronić swoje dobre imię. Na szczęście nie doszło do większej draki - pisze dziennikarz.

« 1 »

TAGI: EURO 2012, ROSJA

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.