PAP

dodane 13.06.2012 10:38

Mucha: Mimo incydentów atmosfera świetna

Atmosfera była świetna i na stadionach i w Strefach Kibica. Za incydentami, do których doszło we wtorek, stali zwykli chuligani, którzy przyjechali nie na mecz, a żeby robić zadymy - powiedziała minister sportu Joanna Mucha.

Jak dodała, podczas konferencji prasowej w Krajowym Centrum Medialnym, we wtorek w Warszawie bawiło się w sumie 153 tys. osób; we Wrocławiu - 73 tys., w Poznaniu ponad 60 tys., w Gdańsku ponad 40 tys., a w Krakowie - 20 tys.

"Atmosfera była świetna i na stadionach i w Strefach Kibiców. Także atmosfera na ulicach była bardzo dobra - mówiła minister.

Dodała, że jest oburzona incydentami, do których dopuścili się pseudokibice. "Jest mi wstyd za tych ludzi, którzy przyjechali tu po prostu robić zadymy. To są zwykli chuligani. Oni nie zepsują nam tego święta" - powiedziała.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.