kab; Dziennik Zachodni

dodane 08.06.2012 10:42

"Brzydzę się tej koszulki"

Koszulka z białym orłem jest profanowana. Ja już dzisiaj się nie wstydzę, ale brzydzę tej koszulki - mówi w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" Jan Tomaszewki, poseł PiS.

Skąd taka wzburzona reakcja bramkarza reprezentacji Polski w latach 1971-1981? Zdaniem Tomaszewskiego w "drużynkach ligowych mogą występować obcokrajowcy. Ale reprezentacja to coś szczególnego. Gra w drużynie narodowej jest zaszczytem. I nagle okazuje się, że w tej reprezentacji będą grali jeden Francuz i dwóch Niemców".

Tomaszewski ma na myśli Perquisa, Boenischa i Polanskiego "którzy już reprezentowali swoje kraje". Przyznaje, iż chciałby, żeby w reprezentacji Polski grali polscy piłkarze. "A jeszcze do tego doszło przyznanie obywatelstwa przez prezydenta Komorowskiego, zgodnie z prawem ale w ciągu 48 godzin, dla Perquisa".

Dla Tomaszewskiego "to wystarczający powód", aby dziś "brzydzić się polską koszulką reprezentacyjną".

 

 

 

« 1 »
 • Zygmunt Stary
  08.06.2012 12:11
  Zygmunt Stary
  Chyba coś racji w wypowiedziach Tomaszewskiego jest.
  Brzydzę się Orderem Orła Białego, po tym jak został, ten order, sprofanowany przez kapitułę przyznającą te ordery, kapitułę uszczuploną przez tych, którzy z niej odeszli. Myślę, że dla wielu uczciwych ludzi towarzystwo tych, którzy ten order otrzymali nie jest najszczęśliwsze.
  Coś, co ma z założenie duże znaczenie, nie może być wykorzystywane do celów merkantylnych i takie jest moim zdaniem znaczenie wypowiedzi Jana Tomaszewskiego.
  Można każdy sport zamienić w widowisko, takie jak "wrestling", gdzie fikcja przeplata się z pieniędzmi, a tłuszcza patrzy i jej to wystarcza...
  Dla tych, którzy żyli w którymś momencie ideami barona Pierre de Coubertin'a, coś takiego, to tylko powód do tego by się tym brzydzić i ja to rozumiem.
  Polonia miała i zawsze ma prawo występować w biało czerwonych barwach, ale to tożsamość narodowa winna o tym stanowić.
  doceń 5
 • Stary kibic
  08.06.2012 12:28
  To zwykły półgł*wek, a ja brzydzę się szujami z PRON i sympatykami ZOMO i takimi towarzyszami z "PIS" czyli spoconym Jankiem jego miejsce jest w "Ruchu Palikota"!
  doceń 0
 • JLudwig
  19.06.2012 16:09
  Strasznie dziwne poglądy!
  doceń 1
 • 8ZmWPhEKr1t
  10.08.2013 17:15
  Więc tak , ja go widziałem. Grałem na mfancreit alpha 1.2.6 , gdyż nie chciało mi się grać w Full 1.2.5. Wtedy zbudowałem se dom , miałem diamentowy kilof itp. Potem chciałem jeszcze szukać diaxf3w (zrobiłem sobie kopalnie kopiąc stopniowo do dołu). Zrobiłem tunel 3 3 , ale nic a nic nie znalazłem (znaczy wszystkie rudy oprf3cz diamentf3w) ale jednak chciało mi się kopać. Skończył mi się kilof , więc musiałem iść po nowy. Grałem na full detalach , ale w kopalniach i tak było trochę mgły , szedłem , zobaczyłem , że po drodze przegapiłem redstone , więc go wykopałem. Gdy już nadal szedłem zobaczyłem postać. Wtedy nie wiedziałem , że coś takiego istnieje. Myślałem , że w MC jest jakiś np. ludzik ktf3ry buduje , pomaga mi itp. Jednak to był herobrine. Ale wtedy tak bałem się grać w mc , że nawet go usunąłem. Potem zainstalowałem Full 1.2.5 i nigdy przenigdy go nie spotkałem , nawet na tiny , short , hard itp . i się nie pojawił. Więc ja wierzę , że herobrine istnieje w mfancreit alpha , ale w beta i full już nie. Więc nie bf3jcie się herobrine JUŻ , ale jeśli zmieniacie na alphe to uważajcie. Dobrze wam radze.Pozdrawiam.Gostek
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.