nasze media Najnowszy numer MGN 12/2019
dodane 04.06.2012 18:08

Gimnazjalista jak rycerz

Przyjaźnię się z kolegą od początku gimnazjum. Ale wyczuwałam, że dla niego bardzo ważny jest fakt, by nie brać nas za parę, tylko za dobrych przyjaciół. Niestety, ktoś puścił w klasie plotkę, że chodzimy ze sobą. Uznał, że to ja doprowadziłam do takiej opinii. Chciałam przeprosić, tłumaczyć, ale nic z tego, zerwał ze mną wszelkie kontakty, traktuje jak powietrze. Nie odpowiada na SMS-y, nie odbiera telefonów. Brakuje mi go bardzo i chciałabym powrotu do dawnych relacji. 14-latka

Na gimnazjalistę nie ma innej rady jak cierpliwość. Chłopak w tym wieku jest mniej dojrzały niż dziewczyna. A jednocześnie jest bardzo ambitny, jak średniowieczny rycerz. Nie potrafi ścierpieć kpin kolegów, a może już się zaczęły. Dlatego on Ci swoim zachowaniem pokazuje, że jest zły.  Nie proś go teraz o rozmowę, nie przepraszaj, bo nie masz za co. Podnieś dumnie głowę i czekaj. Może za tydzień lub dwa podejdziesz do niego, wyciągniesz rękę i powiesz wesoło: "nie bądźmy dziecinni, daj rękę na zgodę". Nie pisz do niego, nie szukaj poparcia u innych. Poczekaj, aż ochłonie, przejdzie mu i potem wyciągnij rękę.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione