nasze media Najnowszy numer MGN 12/2018
dodane 15.05.2012 09:47

Budujemy studnię

Przedszkole Sióstr Felicjanek w Warszawie

Witamy z przedszkola Sióstr Felicjanek w Warszawie.
Codziennie o godzinie 8.00 spotykamy się na wspólnej modlitwie Litanią Loretańską. Uczestniczą w niej dzieci, pracownicy przedszkola, siostry oraz rodzice przyprowadzający swoje pociechy. Cieszymy się, że z dnia na dzień jest nas coraz więcej. Zbieramy również grosiki, którymi nasze przedszkolaki dzielą się bardzo chętnie.
Do tej pory mamy 71,61 zł. i oczywiście będziemy zbierać dalej, mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy dzieciom z Bomadi.
Pozdrawiamy :)

 

Drugi list:

Witamy po raz drugi, wedle obietnicy piszemy kilka słów, o tym co u nas słychać. W naszym przedszkolu trwają przygotowania do Dnia Mamy, robimy prezenty, przedstawienia. W tym wszystkim oczywiście nie zapominamy o naszej Mamie Maryi i codziennie modlimy się Litanią Loretańską prosząc o Jej opiekę. W dalszym ciągu zbieramy grosiki na studnię w Nigerii, wspólnymi siłami uzbieraliśmy już 140zł, 50gr. Dziękujemy rodzicom za wspólną modlitwę, obecność i zaangażowanie.
Pozdrawiamy wszystkich czytelników "Małego Gościa"
Dzieci i siostry felicjanki z przedszkola w Warszawie

Trzeci list:

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji "Studnia za grosik". Dzięki ofiarności rodziców naszym przedszkolakom udało sie zebrać 678 zł. i 92 gr. Ufamy, że nasza codzienna modlitwa i zabrane pieniądze pomogą mieszkańcom Bomadi.
Wszystkich pozdrawiamy serdecznie
Dzieci i siostry felicjanki z przedszkola w Warszawie

 

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 20.11.2018
  łączna liczba komentarzy: 19
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 5
  katolikwojownik