Budujemy studnię

publikacja 15.05.2012 09:47

Przedszkole Sióstr Felicjanek w Warszawie

Budujemy studnię

Witamy z przedszkola Sióstr Felicjanek w Warszawie.
Codziennie o godzinie 8.00 spotykamy się na wspólnej modlitwie Litanią Loretańską. Uczestniczą w niej dzieci, pracownicy przedszkola, siostry oraz rodzice przyprowadzający swoje pociechy. Cieszymy się, że z dnia na dzień jest nas coraz więcej. Zbieramy również grosiki, którymi nasze przedszkolaki dzielą się bardzo chętnie.
Do tej pory mamy 71,61 zł. i oczywiście będziemy zbierać dalej, mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy dzieciom z Bomadi.
Pozdrawiamy :)

Budujemy studnię  

Drugi list:

Witamy po raz drugi, wedle obietnicy piszemy kilka słów, o tym co u nas słychać. W naszym przedszkolu trwają przygotowania do Dnia Mamy, robimy prezenty, przedstawienia. W tym wszystkim oczywiście nie zapominamy o naszej Mamie Maryi i codziennie modlimy się Litanią Loretańską prosząc o Jej opiekę. W dalszym ciągu zbieramy grosiki na studnię w Nigerii, wspólnymi siłami uzbieraliśmy już 140zł, 50gr. Dziękujemy rodzicom za wspólną modlitwę, obecność i zaangażowanie.
Pozdrawiamy wszystkich czytelników "Małego Gościa"
Dzieci i siostry felicjanki z przedszkola w Warszawie

Trzeci list:

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji "Studnia za grosik". Dzięki ofiarności rodziców naszym przedszkolakom udało sie zebrać 678 zł. i 92 gr. Ufamy, że nasza codzienna modlitwa i zabrane pieniądze pomogą mieszkańcom Bomadi.
Wszystkich pozdrawiamy serdecznie
Dzieci i siostry felicjanki z przedszkola w Warszawie

Budujemy studnię