nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 06.01.2012 12:39

W intencji chorej koleżanki

Dowiedziałem się, że najlepsza koleżanka jest poważnie chora, stan ciężki. Załamuje mnie ta wiadomość. Modlę się za nią bardzo dużo. Zastanawiam się, czy nie obiecać Panu Bogu, że jeśli ona zostanie zakonnica, to pójdę do seminarium i zostanę księdzem. Nie wiem tylko, czy to dobry pomysł. Gimnazjalista

Nie handluj z Panem Bogiem, nie podpisuj z Nim umów jak z księgowym w banku. Zawierz przyjaciółkę Panu Bogu, każdego dnia bombarduj Boga w jej intencji. Poszukaj litanii do ulubionych świętych, podejmuj ofiary w jej intencji i oddaj się Panu Bogu do dyspozycji. W pełnej pokorze mów, że przyjmiesz każde powołanie. I bardzo mocno pamiętaj, że prosząc Pana Boga, jednocześnie mruczymy, choćby najciszej słowo "fiat", czyli "bądź wola Twoja" Nie obiecuj Panu Bogu czegoś, czego sobie Pan Bóg może wcale nie życzy. Tu nie chodzi o Twoją wolę, ale o Bożą wolę. Ważniejsza będzie Twoja pokora. Pan Bóg z każdej sytuacji wyprowadzi dobro. A powołanie to delikatna sprawa i nie można nim dokonywać transakcji. A Pan Bóg widzi Twoje serce, Twoje zmartwienie.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 

 

 


 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10