nasze media MGN 12/2020

Ekonomia dla młodych

W najnowszym numerze

MGN 12/2020:

Życie bez Eucharystii jest jak wieczna zima. Bez Eucharystii nie ma życia. Dowiedziałam się niedawno, że na południu Włoch, dość dawno temu, żyła siostra Kandyda. Dziwne imię? Rzeczywiście, nie wiem, czy ktoś dzisiaj jeszcze takie imię nosi. Siostra Kandyda nie nazywała się tak od urodzenia. Kiedy przyszła na świat, rodzice wybrali dla niej imię Maria.

Ewangelia na niedzielę
Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. Mt 25,31

Kto jest najważniejszy w kościele? Może ksiądz, bo jest pięknie ubrany i stoi na pierwszym miejscu przy ołtarzu? Może babcia, którą przywieziono do kościoła samochodem i posadzono na wygodnym krześle? Może pan organista, który siedzi na chórze wysoko nad wszystkimi?

Najważniejszy w kościele jest niewidzialny Pan Jezus. Przed Nim każdy klęka: papież, biskup, ksiądz przy ołtarzu i nawet babcia.

ks. Jan Twardowski

Czytaj więcej...

Zamów prenumeratę

Konkurs

Najaktywniejsi

 • 2
  kawa
 • 3
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 4
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 5
  kociaczek

Reklama

Modlitewne SOS

Módl się z Małym Gościem
Ostatnia intencja:
Proszę o modlitwę w intencji zbawienia i zdrowia dla mnie i mojej rodziny, o przezwyciężenie problemów zdrowotnych, o uwolnienie z zadłużenia oraz odkrycie i zrealizowanie powołania.