nasze media Najnowszy numer MGN 05/2021

s. Maksymiliana Nowak, katechetka parafii św. Izydora w Markach.

dodane 08.09.2008 15:55

Spisać się na amen

Podczas kolonii parafialnych odbyło się pasowanie na uczniów Chrystusa, aby każdy miał świadomość, że dzięki Jego mocy ma szansę SPISAĆ SIĘ NA AMEN.

Witam serdecznie! Pragnę wyrazić moją wdzięczność całej Redakcji Małego Gościa za Waszą duszpasterską posługę na polu katechizacji dzieci.

Od wielu już lat korzystam z Waszych materiałów duszpasterskich, które nie tylko podziwiam za pomysłowość, ale które ubogacają duchowo mnie samą. Wasze pomysły wykorzystuję wielokrotnie, często wplatam je we własne inwencje.

Do wielu wracam po latach.

W tym roku podczas kolonii parafialnych odbyło się pasowanie na uczniów Chrystusa, aby każdy miał świadomość, że dzięki Jego mocy ma szansę SPISAĆ SIĘ NA AMEN.

Duży, styropianowy ołówek przydał się jak nic! A przyrzeczenie wierności Jezusowi było wielkim duchowym przeżyciem nie tylko dla małych kolonistów, ale i całej kadry: kapłanów, siostry zakonnej, braci kleryków, kucharzy i pana kierowcy.

To umacnia wiarę i buduje jedność we wspólnocie kolonijnej. I choć może nie bezpośrednio, to dzięki Waszej pracy jesteście współorganizatorami naszych duszpasterskich zmagań i wakacyjnych, i szkolnych, i parafialnych.

Dziękuję całemu zespołowi Redakcji i życzę dobrych i Bożych pomysłów.

Szczęść Boże!

s. Maksymiliana Nowak, katechetka parafii św. Izydora w Markach.
 

Spisać się na amen   Spisać się na amen   Spisać się na amen   Spisać się na amen   Spisać się na amen   Spisać się na amen  
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione