nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 25.05.2007 15:24

Międzyprzedszkolny Przegląd Tańca w Rzuchowie

Droga Redakcjo Małego Gościa Niedzielnego 26 kwietnia 2007 r. zgodnie z planem odbył się Gminny Międzyprzedszkolny Przegląd Tańca w Rzuchowie.

Od dawna marzyłam o tym, by móc go zorganizować, gdyż pracując z przedszkolakami od wielu lat, zaobserwowałam, że dzieci w naturalny sposób łączą słuchanie muzyki z rytmicznym poruszaniem się i tańcem. Taniec jest dla nich źródłem radości i odprężenia.
W przeglądzie brały udział dzieci z wszystkich przedszkoli znajdujących się w naszej gminie. Uczestnicy pięknie prezentowali się w tańcu tym bardziej, że wszyscy ubrani byli w ładne stroje. Ich występy obserwowali zaproszeni goście, którzy z aprobatą wyrażali się o tym wydarzeniu.
Jestem niezmiernie wdzięczna i z całego serca dziękuję Wam za piękne niespodzianki. Każde dziecko po występie otrzymało reklamówkę z płytami, mapami, Małymi Gośćmi Niedzielnymi oraz innymi prezentami. Wszyscy bardzo się cieszyli z tych nagród. W domu dzieci słuchały Arki Noego, a następnego dnia, opowiadały o tym, która piosenka najbardziej im się podobała. Przesyłam Wam kilka zdjęć oraz serca, które dal Was ozdobiły moje przedszkolaki.
Życzę Wam dobrych pomysłów w realizacji prowadzonej przez Was wspanialej misji i jeszcze raz dziękuję za pomoc.
Bernadeta Płacek, która jest bardzo wdzięczna Małemu Gościowi Niedzielnemu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione