nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023
dodane 05.12.2006 17:40

Kto jest dziwny?

Jestem inna, nie maluję sie, ubieram sie skromnie, ale modnie, chodzę do kościoła w piątki i niedziele, należę do oazy, nie mam chłopaka i nie słucham hip-hopu. Wszyscy uważaja, że jestem dziwna. Zmienić się? Inna

Witam!
Jesteś świetna i absolutnie się nie zmieniaj!!!! Takich jak Ty jest więcej! Masz pecha, bo Twoje koleżanki ukryły się pod maską szalonych nastolatek. Boją się być sobą. Przejęły jeden wzór wyglądu, zachowania, zainteresowań, przecież to nudne!!!
Pilnuj mocno nauki, byś mogła potem iść do dobrego liceum, gdzie poznasz podobne do siebie dziewczyny. Zresztą, do tego czasu część Twoich koleżanek też zmądrzeje!
Postępujesz słusznie! Dbaj o swój rozwój. Szukaj mądrych rówieśników poza klasą. A w klasie uważnie się rozejrzyj, może kilka dziewczyn tylko udaje i wcale nie są takie złe. Nie chodź smutna i krytycznie nastawiona do świata. Pokaż, że religijna dziewczyna może być radosna! Niech myślą, co to jest, że nie naśladujesz ślepo innych, jesteś sobą, a jednocześnie koleżeńska, wesoła, zadowolona! Może to takie Twoje zadanie?
Wciąż dostaję listy od INNYCH i DZIWNYCH! Czyli nie jest Was wcale tak mało! Nie ukrywajcie się! Bądźcie sobą, nie bójcie się odstawać od akurat obowiązującego wzoru nastolatki! Czekam na doniesienia!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..