nasze media Najnowszy numer MGN 04/2021
dodane 18.08.2006 10:03

INNY

W klasie mnie nie lubią, bo uwielbiam klejenie modeli samolotów, interesuję się II wojną światową, lubię czytać. Mam okulary, aparat na zęby, noszę koszule o wojskowym kroju. Zakochałem się w siedmiu ślicznych dziewczynach, ale one nie zwracają na mnie uwagi! Załamany Romeo

Nastolatki bywają okrutne i tępią wszelką odmienność. Dlatego nie cenią na razie tego, że masz ciekawe hobby, że się nie nudzisz i nie robisz tego, co wszyscy. To się wkrótce zmieni, ale jeszcze przez jakiś czas się pomęczysz. Jednak nie rezygnuj z tak ciekawych pasji! Może uda Ci się jeszcze jakiegoś chłopaka wciągnąć? Miałam przed laty taką świetną klasę, w której chłopcy pasjonowali się II wojną. Wyrośli z nich mądrzy ludzie!
To dobrze, że w Twojej klasie jest aż 7 ślicznych dziewczyn, ale to, co czujesz, nie jest zakochaniem. Lubisz je i podobają Ci się. Nie martw się, że nie zwracają na Ciebie uwagi, albo jeszcze nie interesują się chłopakami, albo wszystkie wzdychają do jednego chłopaka. Tak bowiem na początku bywa, że w klasie podoba się kilka dziewczynek i kilku chłopaków, a zalet pozostałych osób się nie dostrzega. Na szczęście taka sytuacja nie trwa długo.
Aparat na zęby dobrze o Tobie świadczy, będziesz miał niedługo piękny uśmiech! A na razie nie pozwól się odpychać, zaczynaj rozmowy z dziewczynami, bądź kulturalny, przepuszczaj w drzwiach, dużo żartuj, bądź naturalny, rozmowny, czasami powiedz jakiś komplement. Okulary nie przeszkadzają w powodzeniu, a Twoje oryginalne zainteresowania docenią wkrótce.
Świetny z Ciebie chłopak, więc wyprostuj się, nie pokazuj, że Ci przykro, czasami udawaj, że nie słyszysz i nie widzisz jakiś uśmiechów, bądź koleżeński i miły.
Bardzo dobrze rozumiem, co czujesz, ale mogę Ci tyko powiedzieć, byś nie zmieniał zainteresowań, rozmawiał z wszystkimi i nie zrażał się niczym.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione