nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 28.07.2006 14:56

PODZIAŁ KLASY

Cała nasza klasa przechodzi do gimnazjum w pobliskim miasteczku. Dowiedzieliśmy się, że chcą nas rozdzielić, gdyż poprzednie roczniki zrobiły uczniom z naszej miejscowości złą opinię! My jesteśmy bardzo zżyci i nie chcemy się rozstawać. Zgrana klasa

Sprawa nie jest prosta, chociaż dokładnie rozumiem, co czujecie. Możecie poprosić o pomoc rodziców, którzy pójdą i poproszą dyrekcję gimnazjum, by Wam dali szansę. Możecie poprosić, by dyrekcja Waszej podstawówki dała Wam pismo, że jesteście klasą niesprawiającą kłopotów, zżytą itd.
Gdyby to nic nie dało, spróbujcie udowodnić swoją dojrzałość. To jest okropne, że gdy młodzież rozchodzi się do różnych szkół, przestaje nawet ze sobą rozmawiać. Wtedy pokazują, że nie byli zgrani, tylko dobrze im się razem przebywało i koniec. Gdyby Was rozdzielili, dalej będziecie mieszkać razem, jeździć do szkoły, spędzać razem czas, a do tego poznacie nowe osoby, które możecie wciągnąć do swojego kręgu.
Dokładnie rozumiem Wasze zmartwienie i życzę, by prośba rodziców i pismo lub telefon z podstawówki pomogły. Jednak w razie odmowy nie szalejcie, tylko pokażcie, że jesteście naprawdę zgrani i przynależność do różnych klas nie ma znaczenia!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione