nasze media MGN 10/2020
dodane 21.07.2010 10:07

Potrzeba zwierzeń

Mama chce wszystko o mnie wiedzieć, chce bym się jej zwierzała. Ale gdy coś opowiadam, to twierdzi, że to nie są poważne sprawy, potem nawet o nich opowiada innym. Zaczynam coraz więcej problemów przemilczać i mam do niej żal, że jest taka władcza i zaborcza... Nastolatka

Gdy byłam w Twoim wieku, to miałam cudowną ciocię, która spokojnie słuchała o moich problemach, której się wciąż żaliłam, przed którą mogłam się wygadać. Nawet niewiele mi radziła, tylko słuchała. Pamiętam to i tak chcę oddać dług z mojej młodości. Chcę Was uważnie słuchać, próbować pomóc.
Jest taki okres w życiu nastolatki, że nie dogaduje się z mamą, ale to minie. Pamiętaj, że mamie bardzo na Tobie zależy, że Cię kocha jak nikt, ale dla niej zawsze jesteś dzieckiem i niekoniecznie dostrzega, że rosną też Twoje problemy. Intencje mamy są dobre, a Ty musisz się pogodzić z tym, że rodzice, jak wszyscy zresztą ludzie, mają też swoje wady. Nie kocha się za coś, kocha się po prostu.
Może masz jakaś mądrą przyjaciółkę, z którą mogłabyś prowadzić długie rozmowy. Ale śmiało powiedz też mamie, co Cię boli w Waszych relacjach.


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  kawa
 • 3
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 4
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 5
  kociaczek

Najwyżej docenione