nasze media MGN 07/2024
dodane 24.06.2008 16:04

Wielka podłość

Byłam przez jakiś czas w domu dziecka. Pewnego razu coś mnie tknęło i wyjawiłam tę tajemnicę bliskiej koleżance. A ona krzyknęła o tym na całe boisko. Zrobiło się cicho. Pobiegłam z płaczem do domu i nie wiem, co robić dalej. Zawiedziona

Tamta dziewczyna nie jest warta Twoich łez. Myślę, że większość jej nie popiera.
Nie wiem, skąd w człowieku jest taka wielka potrzeba podłości. To prawdziwie szatańskie działanie.
Odsuń sie od niej. Nigdy nie powiedz nic, co jest dla Ciebie ważne. Mozesz jej przebaczyć, ale nie powinnaś tego zapomnieć, nie możesz je ufać.
Ciesz się, ze masz nową rodzinę, że nie jesteś już w domu dziecka. Rozumiem, że przez dzień lub dwa
Twoi rówieśnict będą na ten temat rozmawiać. Trudno, nie można im zakazać. Natmiast moja rada jest taka, abyś przyszła na boisko, jeśli masz na to ochotę. Gdyby ona odezwała się głupio, to Ty głośno powiedz, że sądziłaś, że chce Cię przeprosić. Jeśli ona znowu powie coś głupiego, to machnij ręką, powiedz, że jest podła, ale jej "przebaczasz, bo nie wie, co czyni".
Ta końcóka, że "nie wie, co czyni" to słowa Pana Jezusa. Przemyśl, jakie są mądre. Bo ta dziewczyna chyba rzeczywiście nie zdawała sobie sprawy jakie głupoty powiedziała.
Pan Jezus błogosławił, czyli życzył, zapowiadał wielką radość dla prześladowanych, smutnych, płaczących
Mam rady:
1. Przebacz jej w sercu, ale nie pokazuj tego za szybko.
2. Uśmiechnij się nad głupotą dziewczyny
3. Przychodź naboisko, jakby nic się nie stało.
4. Pamiętaj, że to żaden wstyd dla Ciebie. to ona powinna się wstydzić i to bardzo!!!!!
5. Pobyt w domu dziecka to nie jest powód do wstydu. Na świecie adopcje i rodziny zastepcze są coraz powszechniejsze. U nas to wciaż niepotrzebna sensacja. A przecież w tym tak wyraźnie widać rękę Boga, ktory chce dać dziecku inną matkę, może i ojca.
Może trzeba będzie poinformować mamę i może dorośli będa musieli wkroczyć w tę sprawę. Ale o tym przekonasz się w ciągu najbliższych dni.
Popieram Cię całym sercem, chciałabym Ci pomóc. Trzymaj się nie powól obrażać siebie ani matki- jednej lub drugiejWięcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..