nasze media Najnowszy numer GN 06/2021
dodane 24.05.2007 13:15

Przed Dniem Matki

Nie wiemy, co kupić mamie na Dzień Matki. Nie chemy tak nudno jak zawsze- kwiatek i życzenia. Ma Pani jakiś pomysł? Siostry

Ja bym na Waszym miejscu nie skupiła się na kupowaniu tylko na zrobieniu czegoś. W tym roku Dzień Matki wypada w sobotę, więc spróbujcie coś przygotować. Np śniadanie przez Was przygotowane i mijające w miłej, pełnej planów na cały dzień atmosferze. Może już w piątek coś upieczecie?
A może zabawcie się w urządzenie w domu tak modnego teraz spa- Wy jako kosmetyczki, kupcie jakąś sól do kapieli, a potem przygotujcie mamie maseczkę, np z zielonego ogórka- plasterki rozłożyć na twarzy i szyi, do tego spokojna muzyka.
Możecie zredagować domową gazetkę, w której wyśmiejecie różne wydarzenia, zrobie śmieszne ogłoszenia. Możecie przygotować występ artystyczny.
Jeśli chcecie coś kupić, to jest w zakładach fotgraficznych możliwość kupna np kubeczka ze zdjęciem rodzinnym/ tylko trzeba takie zdjęcie przynieść/
Albo możecie mamie kupić zwyczajną, tanią koszulkę/ gładką, białą/ i w sklepie papierniczym kupić wprasowankę. Potem zgodnie z instrukcją możecie wprasować zdjęcia na koszulkę i będzie to coś miłego, wesołego. Taką wprasowankę można też przygotować na poszewkę na poduszkę.
Możecie kupić lody, do tego truskawki, ubić śmietanę i zrobić miły podwieczorek
Jeśli bardzo chcecie kupować, to może być balsam do ciała, zawsze potrzebny każdej kobiecie, a może coś z biżuterii- jeśli mama nosi i lubi.
Najważniejsza jest atmosfera tego dnia!
Przedyskutujcie sprawę i do dzieła!


Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione