nasze media Najnowszy numer GN 06/2021
dodane 08.05.2007 16:31

Krzyki mojej mamy

Moja mama krzyczy, gdy nie umiem zrobić lekcji. Syn

Ludzie krzyczą, jeśli jakiś problem ich przerasta. Tak robią dzieci- krzyczą ze strachu, ze złości, z radości...Dorosłym też się zdarza. Uśmiechnij się do mamy i zapytaj, jakie ma kłopoty. Pomyśl, czy Ty nie jesteś jej problemem. Pewnie by chciała, żebyś się dobrze uczył, miał dobre oceny, był wzorowym, idealnym dzieckiem. Porozmawiaj z mamą na ten teamt. Jednocześnie zastanów się, dlaczego nie potrafisz zrobić lekcji. Czy można to zmienić?
A może mama ma dużo innych kłopotów. Już jej brakuje siły, gdy słyszy, że nie potrafisz zrobić lekcji. A może Ty jesteś leniwy, nie chce Ci się myśleć i zaraz wołasz mamę na pomoc?
Dałam Ci te pytania, abyś je sobie przemyslał. Więcej nie moge pomóc, bo Twój list jest za krótki. Jeśli jeszcze potrzebujesz pomocy, to napisz mi obszernie, dlaczego nie potrafisz zrobić zadań, z jakich przedmiotów, w której jesteś klasie, jakie masz oceny.
Dla mamy bądź dobry i serdeczny, czasami zrób jej miłą niespodziankę, coś przygotuj, posprzątaj, zrób kolację albo chociaz herbatę. Nikt Cię w życiu nie będzie kochał takl mocno jak mama.
Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione