nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023
dodane 27.07.2011 09:33

Zaufanie

Podczas wakacji odezwała się do mnie koleżanka z dawnej szkoły. Piszemy coraz więcej i całkiem miło. Niestety, ona unika spotkania, ciągle nie ma czasu. A ogólnie to raczej się nudzi. Napisała też, że nie chce jeszcze chłopaka. Chciałbym się z nią przyjaźnić, do tego podoba mi się... 16-latek

Jeśli unika spotkania, to jednak bądź ostrożny. Nie pisz za dużo o sobie, ale raczej wyciągaj z niej jak najwięcej, niech ona się wygada. Niech jeszcze te rozmowy będą bardzo ogólne, z dużą dawką humoru, radości, tematów ogólnych. Pytaj, jak mijają dni, co porabia itd. Czasami wesoło coś wspominajcie. Ale też kilka razy szczerze zapytaj, czy jest szansa na przyjaźń, czy też pisze z Tobą tylko z nudów. Kiedy indziej możesz zapytać, czy traktuje Wasze pisanie jako wakacyjne internetowe spędzanie czasu, czy też są szanse na późniejsze kontakty na żywo. Sam nie okazuj słabości, nie pisz o kompleksach, zbyt osobistych marzeniach. Dziewczyny instynktownie szukają chłopaków silnych psychicznie, zaradnych, raczej pewnych siebie. Oczywiście, bez przesady. Komplementy mile widziane.
Nie pisz o swoich problemach, o zbyt osobistych sprawach. Bo oby nie okazało się, że obok niej siedzi koleżanka i piszą wspólnie. Podczas wakacyjnej bezczynności różne pomysły przychodzą do głowy. Minie sierpień, a we wrześniu już nie wymówi się wyjazdami. Wtedy prawda wyjdzie na jaw.


Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..