nasze media Najnowszy numer MGN 06/2022
dodane 25.07.2010 20:52

Pierwsze zauroczenia przyjaciółek

Przyjaźnimy się we trzy od lat. Podczas tegorocznych wakacji pojawił się nowy problem- chłopcy. Nad wodą zaczęły się żarty z kolegami i czuję, że robimy się trochę zazdrosne o to, na którą z nas zwracają uwagę, którą bardziej zaczepiają. Boję się, że te sprawy rozbiją przyjaźń... 14-latka

Moje rady:
1. Usiądźcie spokojnie z przyjaciółkami i bardzo szczerze ustalcie pewne zasady. Np znałam wiele dziewczyn, które aż do liceum "kochały się" w tych samych chłopakach, ale to było takie skryte, nastolatkowe, bez chodzenia i wcale nie kłóciły się przez to.
2. Pilnujcie mocno, by zazdrość o chłopaków nie zniszczyła Waszej przyjaźni. Umówcie się na szczerość i uczciwość. Bo przyjaźń to trwałe uczucie, a pierwsze zauroczenia są jak iskry. Możecie się śmiać z tego, że ten sam chłopak się Wam podoba.
3. Gdy poczujecie z całą mocą, że się zakochałyście, to mówicie o tym i wtedy wspomagacie jedna drugą, walczycie z zazdrością, otwieracie jedna drugiej oczy, gdyby któraś źle wybrała.
4. Gdy nadejdzie prawdziwe uczucie, Wasze drogi trochę się rozejdą, ale tylko na krótko. Można być mocno zakochanym, mieć i chłopaka, i wiele przyjaciół.
5. Teraz spędzajcie sporo czasu razem. Wieczorami omawiajcie wydarzenia dnia i mówcie sobie wszystko szczerze bez obrażania i bez kłótni.


Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione