nasze media MGN 07/2024
dodane 02.03.2010 23:15

Jeszcze o przyjaźni między dziewczyną i chłopakiem...

Chcę się wypowiedzieć na temat przyjaźni. Jestem dziewczyną, ale nie mogę się dogadać z koleżankami. Szczerze, to lepiej mi się nawiązuje znajomości z płcią przeciwną. A zaczęło się od tego, że... Asia, lat 15

W szóstej klasie zakochałam się w koledze z równoległej klasy i trwało to do początku drugiej gimnazjum. Napisałam mu, co czuję. Wtedy to było moim zdaniem błędem, ale kiedy on mi powiedział, że on mnie też
bardzo lubi, ale jako przyjaciółkę, to tak jakby oczy mi się otwarły. Teraz bardzo sobie wzajemnie pomagamy, i nie czuję do niego nic poza przyjaźń. On do mnie też.
Drugi przypadek: Poznałam kolegę na takim czacie dwa lata temu. Jest dwa lata starszy. Pisaliśmy najpierw na tematy tzw. neutralne, ale potem tak jakoś zdobywaliśmy do siebie zaufanie. Nigdy się nie spotkaliśmy jeszcze w rzeczywistości. Całe 2 lata piszemy na gadu-gadu. Wiem jaki ma ton głosu, wiem jak wygląda, znam jego problemy chyba wszystkie. Ale nie zakochałam się.
Trzeci przypadek: kumpel, od podstawówki, w jednej klasie.
Kocham moich przyjaciół i myślę, że zrobiłabym dla nich wszystko (oczywiście w granicach rozsądku). I cieszę się, że mogę się tym z kimś podzielić.
15-latkaWięcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..