nasze media Najnowszy numer MGN 02/2022
dodane 18.01.2010 23:04

Złe fascynacje

Moja przyjaciółka znalazła sobie internetowych przyjaciół. Był tam też chłopak, ale już z nią zerwał. Ona bardzo zmieniła się na gorsze, ale nie można jej wytłumaczyć, że mają na nią zły wpływ. A ja ją lubię... Odrzucona

Nie mogę doradzić nic innego, jak tylko cierpliwość. Bo ona przeżywa okres fascynacji innymi osobami. A jeśli to są znajomości internetowe, to już kompletna bzdura. Niestety, młodość polega na tym, że popełnia się wiele błędów, bo każdy chce się sam o wszystkim przekonać. Możesz jej tłumaczyć, że źle robi, że takie internetowe znajomości nie są dobre, ale nie wierzę, że ją przekonasz. Dlatego mam tylko jedną radę. Odsuń się od niej i czekaj. Bo ona wnet zmądrzeje. Nie obrażaj się na nią, nie zrywaj przyjaźni, tylko odsuń się trochę, a przede wszystkim nie opowiadaj osobistych szczegółów. Ten zły okres minie. Może już niedługo przyjaciółka będzie Ciebie potrzebowała. Teraz przeżywa okres zaćmienia i żadna prawda do niej nie dotrze. Nie obgaduj jej, odzywaj się normalnie, ale bądź ostrożna, żadnych zwierzeń. Nie naciskaj na nią, niech robi to, co uważa za słuszne,. Gdy będziecie rozmawiały, mów szczerze, co myślisz, ale podkreślaj, że to jest jej życie i jej decyzje.
Ja wiem, ze to bardzo trudne i bardzo przykre. Ale tak się często w życiu układa. Na szczęście ten okres długo nie trwa i wierzę, że kiedyś koleżanka będzie świetną kobietą.


Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione