nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 30.12.2009 17:24

Zerwanie przyjaźni

Ostatnio moja przyjaciółka wciąż spotykała się z inną dziewczyną. Napisałam do niej, że zrywam przyjaźń. Owszem, jestem na nią zła, ale teraz brakuje mi naszych wspólnych wypadów. Jak to naprawić? Samotna

Szkoda, że zerwałaś przyjaźń. Teraz najlepiej załatwi wszystko czas. Dziewczyny są zbyt zaborcze w przyjaźni. Mylicie przyjaźń z małżeństwem. Tymczasem można mieć bardzo dużo przyjaciółek. Zapamiętaj to na przyszłość. Stare przysłowie mówi, że samemu nudno, a w dwójkę trudno. A skoro w dwójkę trudno, to lepiej mieć dużą grupkę przyjaciółek. Wtedy jest zupełnie normalne, że raz lepiej dogadujesz się z jedną, a potem z drugą, następnie z trzecią i czwartą. To nie jest zdrada! Byle się nie obgadywać i nie obrażać.
Moje krótkie rady:
1. Pomyśl, do której z koleżanek mogłabyś się zbliżyć, umówić z nią, iść gdzieś razem. A może to będzie kilka dziewczyn i stworzycie grupkę?
2. Możesz jakby zapomnieć o tej sprawie i wysłać jej jutro życzenia na Nowy Rok. Niech one będą miłe, może Ci odpowie i wszystko wróci do normy?
3. Nie traktuj odejścia przyjaciółki jako zdrady. Ludzie mają w sobie naturalną chęć poznawania nowych osób i bywają innymi zmęczeni. Wierzę, że za jakiś czas pogodzicie się, przynajmniej Ty dąż do zgody.
Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione