nasze media Najnowszy numer MGN 11/2021
dodane 12.05.2009 13:54

Przyjaciółka chłopaków

Świetnie dogaduję sie z chłopakami, urządzamy sobie wycieczki, różne ciekawe zajęcia. Koleżanki nie lubią chłopaków i mówią, że ja się zmienię w chłopaka. Obraziły się na mnie. Ja też je lubię, ale z chłopakami lepiej się rozumiem. Przyjaciółka chłopaków

Nie podałaś wieku, ale podejrzewam, że jesteście przed okresem dojrzewania. Potem wszystko się zmieni. Koleżanki polubią chłopaków, będą o nich marzyły. Teraz są po prostu zazdrosne. One nie potrafią nawiązać z nimi kontaktu. Tobie przychodzi to w łatwością, bo nie chcesz z nimi flirtować, podrywać, tylko jesteś ich dobrą koleżanką, nawet przyjaciółką.
Dziewczyny lubią robić afery, obrażać się, plotkować. To są sprawy obce chłopakom, dlatego lepiej dogadujesz sie z nimi, bo pewnie taka właśnie jesteś- bezpośrednia, naturalna.
Rób dalej to, co uważasz za słuszne. Wymyśl taką imprezę, która połączy dziewczyny i chłopaków. Jeśli to się nie uda teraz, to uda się niedługo.
Pracuję z młodzieża i dziećmi ponad 30 lat. Zawsze były dziewczynki, które lepiej dogadywały się z chłopakami. Inne dojdą potem, będą to już głównie zauroczenia.
Ceń sobie przyjaźń chłopaków. A wśród dziewczyn na pewno jest kilka przyjaznych i z nimi próbuj utrzymać kontakt, zapraszaj je, by razem gdzieś iść, pojechać. Bo przyjdzie też taki czas, że będziesz bardzo potrzebowała dziewczęcej przyjaźni, więc nie zrywaj tych kontaktów całkowice...
Udawaj, że nie widzisz obrażania, odzywaj się do dziewczyn, miej dla nich różne propozycje, czasami powiedz w oczy, że nie mają racji, odrzucając chłopaków.


Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione