nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023
dodane 02.11.2008 12:59

Przyjaźń tylko w szkole

oja przyjaciólka jest bardzo miła, ale utrzyujemy kontakt tylko w szkole. Potem na gadu nie rozmawia ze mną, nie wpisała mnie w opisach jako przyjaciółki. Przykro mi z tego powodu i nie rozumiem, dlaczego tak jest. Szkolna przyjaciółka

Trochę mało informacji przekazałaś w swoim liście. Ale i tak powiem, że każdy człowiek może mieć wielu przyjaciół. Z jednymi dobrze się dogaduje w szkole, z innymi na treningu, z innymi lubi
dyskutowac, z innymi raczej się wygłupiać.Dlatego dobrze mieć wielu przyjaciół. Poza tym zawsze nadchodzi taki moment, że nawet najlepszy przyjaciele zaczyna nas w jakiejś dziedzinie drażnić. Wtedy trzeba lekko od siebie odpocząć, przemyśleć sprawy, zrozumieć, że nie ma ludzi bez wad i wrócić znowu do przyjaciela.
Osobiście nie jestem zwolenniczką papużek- niezrozłączek. Dlatego zamiast sie martwić, to ciesz się, ze w szkole nie jesteś sama. Jeśli ta dziewczyna w szkole jest dobra przyjaciółką, nie wykorzystuje Cię, tylko się dobrze rozumiecie, to masz wielki powód do radości.
Internet jest miejscem, gdzie wiele oosób bardzo udaje i oszukuje. Pewnie ta dziewczyna próbuje różne osoby szokować swoim zachowaniem, może udaje starszą niż jest. Ciebie unika, bo Ty znasz o niej całą prawdę. Więc Ciebie nie mogłaby oszukać.
Nie wiem, dlaczego ona tak robi. Spróbuj odpowiedzieć sobie na kilka pytań:
1. Czy przyjaciółka wykorzystuje Twoją wiedzę, Twoją mądrość?
2. Czy znasz dziewczyny, które ona daje w opisie? Czy to są wartościowe dziewczyny?
3. Zastanów się, czym się różnicie, jakie macie poglądy na życie, na świat, czy wiecej Was łączy, czy też więcej dzieli?
Pisze do mnie bardzo dużo dziewczyn, które z szkole czują się niesamowicie samotne. A Ty nie jesteś sama. Ciesz się z tego powodu i próbuj zrozumieć, dlaczeogo ona Cię unika po szkole. Najlepiej byłoby się jej szczerze o to zapytać.Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..