nasze media Najnowszy numer MGN 11/2020
dodane 04.02.2008 15:08

Dziwne sygnały

Przyjaźnię się z chłopakiem, który ma dziewczynę. Coś się jednak głupio czuję, gdy na spotkaniach on siedzi koło mnie, ze mną rozmawia, jakoś tak czuję, że to nie jest już tylko przyjaźń. Jak się zachować? Niespokojna

Jeśli się przyjaźnicie, to powinnaś sprawę postawić jasno. Po prostu powiedz, że sytuacja, jaka jest między Wami, staje sie dla Ciebie niejasna. Zapytaj wprost, czy Ty źle odbierasz sygnały, jakie do Ciebie od niego docierają. Niech on to powie.
Jeśli chłopak ma dziewczynę, to z przyjaciółkami zachowuje raczej dystans. Chyba, że to są stare przyjaciółki z dzieciństwa, to wtedy co innego. A u Was jest inaczej.
Informacje przekazuje się słowami i tzw "mową ciała"- spojrzenia, gesty, ulożenie ciała, ton głosu, tysiące drobiazgów. Dwie osoby mogą sobie bardzo dużo bez słów powiedzieć. Ty odbierasz od niego pewnien przekaz. Ale byłoby nieładnie, jeśliibyście nie wyjaśnili swojej sytuacji. Może mu głupio, może już coś ochłodził w ich relacjach, może to było takie jeszcze dziecinne zauroczenie? Żądaj, by sprawę wyjaśnić, bo tego wymaga dziewczęca solidarność oraz zwyczajna uczciwość.

A może on nie potrafi tego załatwić i będziesz mu może musiała jakoś w tym pomóc? A może on sam nie rozumie, co sie z nim dzieje? Czasami tak bywa.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  kawa
 • 3
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 4
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 5
  kociaczek

Najwyżej docenione