nasze media Najnowszy numer MGN 05/2021
dodane 05.07.2007 15:32

Sympatyczne kontakty

Jestem taka szczęśliwa! Jeden z kolegów napisał SMS-a z wakacji, że musimy się skontaktować, gdy wróci, pójść gdzieś grupą. Inny spotkał się ze mną wczoraj, chociaż wcześniej unikał kontaktu. Tak się cieszę! Radosna

No to wchodzisz na całego w czas dorastania! Tylko się trzeba cieszyć, bawić się, dorastać, ale nie tracić też rozsądku.
Myślę, że koledzy też właśnie dorastają i zaczynają coraz poważniej interesować się dziewczynami. Jeden wcześniej wolał ukrywać sie za Internetem, wtedy jest się odważniejszym. Ale wreszcie przestało mu to wystarczać. Dlatego przyszedł. Drugi może wcześniej nie miał ochoty na kontakt z dziewczyną, może wydałaś mu się zbyt nachalna. Ale gdy już nie piszesz, widocznie zatęsknił.

Nadchodzi śliczny czas przyjaźni, koleżeństwa, żartów, spotkań...Korzystaj z tego w sposób bardzo mądry. Nie zgadzaj sie od razu na jakieś chodzenie i sama tego nie nalegaj. To jest właśnie piękne, że można się spotykać z różnymi osobami, że wystarczy rozmawiać w grupie, zorganizować np wycieczkę rowerową, wyjście na colę, do kina, zorganizować jakiś mecz siatkówki, może pojechać do sąsiedniej miejscowości, coś zwiedzić? Ten czas jest piękny, gdy jeszcze nie ma się stałego chłopaka, gdy nadchodzą SMS-y od różnych kolegów, że mozna wybierać ,samej pisać, umawiać grupę, coś
organizować jest piękne. W takich grupach wciąż coś będzie iskrzeć, raz się polubi bardziej jednego, potem innego. Nie psuj niczego jakimś marudzeniem, bądź otwarta na świat i ludzi, ale jednocześnie znaj granice dobrego zachowania i kultury, byś nie musiała niczego żałować.Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione