nasze media Najnowszy numer MGN 02/2023
dodane 08.08.2006 11:46

GDZE CI GOŚCIE?

Założyłam ładny blog. Bardzo się staram, dałam różne gry, ulepszam, co się da, ale, niestety, mam mało wpisów, mało gości. Gdy widzę, że inni mają więcej gości, to mi żal. Gościnna

Zajrzałam do Twego bloga; jest ładny, ale Ty sie wstydzisz samej siebie,
za wszystko przepraszasz, uniżasz się , prosisz. A prawdziwego bloga pisze sie z potrzeby serca, nie myśli sie o czytających. To jest osobisty dziennik, który udostępnia się innym. Obecnie wiele nastolatków prowadzi blogi, a nie każdy potrafi opisać swoje myśli, uczucia, wrażenia, choćby zajęcia.
Pisz dla siebie, zapisuj refleksje z lekur. Jeśli dla Ciebie komentarz do "Pianisty" to przepraszanie, że czytałaś i że Ci się podobało, chociaż nie było obrazków- to..../ nie skomentuję/
Jeśli narzekasz na małą liczbę gości, to inni uważają, że nie ma co tam zaglądać, skoro nie ma gości. Bloga nie robi się dla gości, dla siebie!
Zarozumialstwo jest wadą, ale nie należy przesadzać w drugą stronę i wstydzić się siebie, swoich talentów, być uległym, uniżonym, bez wiary w siebie. Pomódl sie słowami psalmu "Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie!"

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..