nasze media Najnowszy numer MGN 12/2022
dodane 28.07.2006 10:05

BRAK GOŚCI NA BLOGU!

Założyłam blog, bardzo się staram, żeby były ciekawe gry, ładna oprawa, ale wpisuje mi się mało gości. Proszę o wpisy, lecz widzę, że inni mają o wiele więcej gości! Jak to zmienić? Zmartwiona

Blog nie służy do tego, by goście sie wpisywali! To jakby prywatny dziennik, który udostęonia się innym. Nastolatki szybko opanowały stronę techniczną, ale gorzej z wpisami. Ty przepraszasz za swoje zainteresowanie poezją Gdy napisałaś, że przeczytałaś "Pianistę", to zaraz przeprosiłaś, że Ci się ta książka spodobała, chociaż nie było w niej obrazków!!!!
Blog ma służyć Tobie, ma być szczery, wtedy inni z chęci podglądania zaczną tam zaglądać. Ilość wpisów nie powinna Cię wogóle martwić, to jest mało ważna sprawa! A jeśli będziesz wciąż przepraszać i z pokorą prosić /błagać /, to niczego nie uzyskasz.
Nie wstydź się swoich zainteresowań, wpisuj to, co Ci serce dyktuje, chociaż czasami coś przemilcz, bo jednak masz świadomość, że inni to czytają.
W zasadzie wśród nastolatków blogi stały się internetowymi stronami dla rówieśników. A ponieważ jest ich mnóstwo, a wszystkie podobne. to coraz trudniej o wpisy. Zresztą, raz jeszcze powtarzam- nie o to chodzi. Twórz swój blog, jeśli masz taką potrzebę, a jeśli nie daje Ci to radości, przerwij. Ceń siebie, podnieś dumnie głowę, gdyż świetna z Ciebie dziewczyna. Powtarzaj za psalmistą: "Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie!"

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione