nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 27.07.2006 09:44

ZŁOŚLIWE KOLEŻANKI

Proszę mi pomóc zdobyć chłopaka, bo mam wredne koleżanki, które uważają, że jestem do niczego! Zdobywczyni

Po co Ty go chcesz?! By udowodnić coś koleżankom?! A co z jego wrażliwością, co z jego uczuciami?
Obowiązują nas zasady dotyczące dobra i zła. Chęć zdobycia chłopaka dla dokuczenia koleżankom nie jest uczciwa wobec Was wszystkich: zrani chłopaka, Ciebie uczyni bezduszną, a koleżanki i tak się nie zmienią, postawią jakieś kolejne warunki, które Ty będziesz spełniała jak kukiełka!.
Jeśli koleżanki są złośliwe i próbują Ci wmówić, że jesteś do niczego, podnieś dumnie głowę i nie zniżaj się do ich poziomu! Ty masz znać swoją wartość, masz być o własnej wartości przekonana. To wystarczy! Jeśli one udają, że mają chłopaków, zupełnie się tym nie przejmuj. To dziecinna zabawa. Swoją wartość możesz okazać nauką, zdolnościami, zainteresowaniami, zachowaniem, a nie zdobyciem chłopaka.
Czasami pomagam zauroczonym nastolatkom, którzy tak bardzo chcą nawiązać
kontakt z wybraną osobą, ale nie mają odwagi się odezwać. To jest piękne i
młodzieńcze. Chłopak nie jest rzeczą, którą rozgrywa się konflikty! Jeśli będziesz dumna i ponad ich złośliwości, to jakoś przetrzymasz te ataki, bo będą się od Ciebie odbijać. Szukaj kontaktów z innymi dziewczynami, na wyższym poziomie. A na tamte dziewczyny się nie gniewaj, bo one wyrosną z tej głupoty i kiedyś będziecie się z tego wspólnie śmiały. Może uda Ci się zmienić atmosferę w klasie? Zmieńcie tematy rozmów, nie bądźcie dla siebie takie złośliwe, zróbcie coś ciekawego i pożytecznego dla innych!


POBIERZ KOREPETYCJE

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione