nasze media Mały Gość 04/2024
dodane 11.05.2011 21:48

Marzenia o czułym chłopaku

Bardzo chciałabym mieć chłopaka. Gdy widzę pary, to chęć wzrasta. Chciałabym się do niego przytulić, porozmawiać itp. Tak po prostu chcę mieć chłopaka. Co mam robić?? Szóstoklasistka.

To są zupełnie normalne marzenia! Każda dziewczyna tak marzy. Nic z tym nie rób, wyobrażaj sobie jak to będzie. Ale chłopakom tych marzeń nie ujawniaj, bo oni by nie zrozumieli. Jeżeli nawet są ciekawi, na czym to
chodzenie polega, to w tym wieku nie są dojrzali do chodzenia na poważnie, to tworzenia pary z dziewczyną. Gdy widzisz pary w swoim wieku, to często jest to raczej udawanie i zabawa w dorosłość. Oczywiście, wyjątki się zdarzają. Póki co, to ucz się wesoło rozmawiać z chłopakami. Bądź dobrą i mądrą koleżanką. Do przytulania musi wystarczyć jakaś przytulanka, a zwierzenia kieruj do pamiętnika, będzie dobra pamiątka po latach. Wszystkim dziewczynom na ten trudny czas czekania na miłość bardzo polecam powieści, ale głównie nasze, polskie. Np napisane przez Musierowicz, Nowak, Sowę, Siesicką, Jurgielewiczową. Możesz się z nich wiele dowiedzieć.Więcej listów:

zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..