nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 16.06.2009 14:38

Radośnie

Z chłopakiem, który mi się tak podoba, nic nie wychodzi. Powiedziałam sobie, że trudno. Póki co wesoło i radośnie spędzam czas z kolezankami. Koniec ze smutkiem z powodu odrzucenia. Dużo się śmiejemy, żartujemy... 14-latka

Bardzo madre zdanie w Biblii mówi, że wszystko ma swój czas- jest czas budowania i czas burzenia, czas radości i czas płaczu, czas rodzenia i czas umierania. Biblia wymienia tego sporo, a wniosek jest prosty- życie układa się bardzo różnie- nigdy nie jest tylko cudownie i nigdy nie jest tylko źle. A ponieważ jest jedno życie, które dostaliśmy w prezencie od Boga, to nasze zadanie polega na tym, by ten prezent jak najlepiej wykorzystać.
Przyjaźń to cudowna sprawa. Śmiejcie się, korzystajcie z młodości, dyskutujcie o życiu i nie uważajcie, że tylko z chłopakiem może być cudownie. Dziewczęce spotkania są wesołe, szczere i niepowtarzalne. A jeśli potem dołaczą też chłopcy, to robi się inaczej. Ale ważne, by nie uważać, że chłopaka trzeba mieć za wszelką cenę. Szanujcie się, cieszcie się tym, co jest. A jeśli spotkacie odpowiedzialnego i dobrego chłopaka to dobrze. Byle podróbką nie ma sensu się zajmować. Miłość powinna uskrzydlać, być źródłem dobra.


Więcej listów:

zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione