nasze media Najnowszy numer MGN 06/2022
dodane 28.04.2009 14:14

Prawie zadowolona

Udało mi sie trochę schudnąć, mogę wejść w mniejszy rozmiar. Jestem prawie zadowolona. Jeszcze została lekka nadwaga i skłonność do objadania się, głównie słodyczami. Do tego drażnią mnie moje kręcone włosy i trądzik, ale jest lepiej niż było pół roku temu... 15-latka

Najważniejsza jest przemiana, która powinna nastąpić w Twoim wnetrzu. Obojętnie, czy się odchudzasz czy nie, to nie należy o sobie źle mysleć. Kręcone włosy są śliczne. Znam kręconowłose dziewczyny, o określonej ilości kilogramów, które wierzą w siebie, są zadowolone z życia i ta energia, radość z nich promieniuje.
Mędrzec powiedział, że entuzjasta przebywa na szczycie świata. Rzuć się na życie z entuzjazmem. Wtedy energia spali i kalorie, i będziesz się inaczej czuła. Ludzie też inaczej będą Cię odbierali.
Nie musisz się zamęczać. Jedz tak, jak uważasz. Nie mów, że to bez sensu. Jeśli czujesz taką potrzebe, to kontroluj jedzenie. Zresztą, często jedzenie jest czynnością zastępcza, która ma zrekompensować różne kompleksy, kłopoty...a przeciez hormon szcześcia uruchamia się też, gdy zdobedziemy
się na spory wysiłek fizyczny. Dlatego jesteśmy tak szczęśliwi, gdy zdobywamy górski szczyt, kończymy bieg, osiagamy metę.
Na temat skutecznych kosmetyków do walki w trądzikiem można porozmawiać z kosmetyczką lub w sklepach specjalistycznych, młode na ogół sprzedawczynie dobrze znają ten temat.


Więcej listów:

zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione