nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018
dodane 03.06.2008 13:42

Nieokreślona tęsknota

Nie mam chłopaka i nawet nie chcę, ale odczuwam dziwną tęsknotę. Chciałabym chyba być kochana, chociaż na konkretnych chłopaków jeszzce nie patrzę. To jest takie ogólne i mgliste. Czy to w porządku, że nie miałam i nie bardzo chcę mieć już teraz chłopaka? 15-latka

Dla mnie to oczywiste, że dziewczyna w wieu 15 lat nie miała jeszcze chłopaka. Uważam, że wiele tych, które z kimś chodziły, to raczej bawiły sie w dorosłość, udawały starsze, grały rolę. Typowa nastolatka powinna odczuwać to, o czym pisałaś. Jakaś pustka, jakaś tęsknota. Niepokój. Potem bardzo powoli będzie szukanie kogoś, drżenia serca na widok różnych chłopaków, płacze, nieporozumienia....

Jesteś właśnie w tym wieku, że powoli chłopcy staną sie dla Ciebie ważni, że zaczniesz ich obserwować, że któryś wyda Ci sie szczególnie miły, przystojny.
Pewnie, że masz jeszzce czas. Ale to już się zaczęłO. To się będzie powoli rozkręcało. To sie nie stanie w ciągu miesiąca, niekiedy trwa bardzo długo.
Ta tęsknota nie jest niczym złym. Natury nie oszukasz, każdy ma inny zegar biologiczny i widocznie Ty już zaczynasz tęsknić za uczuciem. Ale tęsknota może trwać.


Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 12.11.2018
  łączna liczba komentarzy: 18
 • 2
  TOLA1
 • 3
  MatiN
 • 5
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2