nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 17.04.2008 15:56

Polubić siebie

Jestem brzydka i koledzy okropnie mi dokuczają. Zakochałam się ministrancie z naszej parafii. On sie najpierw uśmiechał, a teraz dokucza tak jak inni. Mam tego dosyć, wciąż żąrty na mój temat. Ofiara

Chłopcy dokuczają tym dziewczynom, które sobie na to pozwalają, które w swoim zachowaniu mają coś takiego, że oni czują potrzebę dokuczania.

Najważniejsze, byś poczuła swoją wartość, była z siebie zadowolona, uwierzyła w siebie. Czasami trzeba coś zmienić- np fryzurę. Dobrze ścięte włosy bardzo zmieniają. Powinny być też lsniące, puszyste, zadbane. Na wygląd składa sie też sposób siedzenia, poruszania się, wyprostowana sylwetka- nad tym możesz pracować.
W telewizji jest wiele programów, gdzie dojrzałe kobiety bez żadnych operacji, tylko przez fryzurę, ubranie i makijaż zmieniają wygląd nie do poznania. Ty z tego wybierz poprawę włosów, dbanie o ubiór. Do tego wcale nie są potrzebne pieniądze, tylko spryt i czas- promocje bywają bowiem tak
duże, że można kupić modne drobiazgi za niesamowicie niską cenę. Większość dziewczyn powinna się tego uczyć.
Czasami dziewczyny ma w sobie coś takiego, że robią z siebie ofiarę. Nie wierzą w siebie i tak długo jęczą, narzekają, aż chłopak zaczyna być dla nich niedobry, źle je traktuje.

Uwierz w siebie, uśmiechnij się z wielką pewnością, idź jutro do kościoła zadowolona, uśmiechnięta i w gorącej modlitwie oddaj Bogu swój problem. O dobrą miłość, o dobrego chłopaka można się modlić.Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 3
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 4
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 5
  kociaczek

Najwyżej docenione