nasze media Najnowszy numer MGN 10/2023
dodane 31.01.2008 17:00

Mój koszmar

Już nie mam siły. Nikt mnie nie rozumie. W domu alkohol, wyzwiska, na nikogo nie mogę liczyć. Nikt mnie nie rozumie, jestem totalnie samotna. Tylko cięcie przynosi chwilę ulgi. Chciałabym uciec, ale nie mam gdzie. Samotna

Nie będę pisała banałów typu :"trzymaj się", "bądź dzielna", "wytrzymasz". Nie ma sensu taka gadanina. Bo Twój ból i emocje są ogromne. Co ja mogę Ci przekazać za pomocą liter, słów?
Gdybym mogła się z Tobą spotkać, to może bym Cię przytuliła i razem byśmy milczały? W jakiś tam sposób przekazałabym Ci moją ufność i wiarę i chęć do życia mimo wszelkich klęsk.....

Kilka uwag:
1. Tak, życie jest bardzo cięzkie. Czasami mamy wrażenie, że całkowicie nas przerasta. Szukając właściwej drogi, popełniamy mnóstwo błędów.
2. Stara legenda mówi, że człowiek, który nie zgadzał się na swój "krzyż" spotkał anioła, który pokazał magazyn krzyży. Człowiek długo chodził, szukał, przymierzał, a gdy w końcu wybrał, okazało się, że to był jego krzyż.
3. Inna legenda mówi,że ten krzyż pomaga nam potem dostać się do nieba- przerzucamy go nad przepaścią i przechodzimy po nim....Chcę Ci przez to pokazac, że każde zło może kiedyś obrócić się w dobro.
4. Zapewniam Cię, że można być na dnie rozpaczy, samotności, lęku, poczucia opuszczenia, a jednak los może się odwrócić.

Jeśli potrafisz, o pomyśl, że jednak budujesz teraz fundament pod swoje życie. Dlatego nie trać czasu na szamotaninę, zajmij się swoim rozwojem. Wiele razy w szpitalach dochodziłam do wniosku, że człowiek jest tak naprawdę sam z wielkimi problemami. Trzeba się z tym pogodzić i szukać siły w Bogu i w sobie! Wiem, że to nie jest łatwe.....

Nie tnij się, bo to jest kara, którą sobie zadajesz. Czyli jakbyś się zgadzała z zarzutami rodziców. A Ty się nie zgadzaj. Ty poczuj swoją wartość!!!!!! Bo jesteś wartościowym i wspaniałym człowiekiem i nie wolno wymierzać Ci kary!!!!! Nie zasłużyłaś na to. Jeśli robisz coś nie tak, to są emocje, to jest burza hormonalna, a nie wolny wybór. Dlatego koniec z karami!!!!
Nie jesteś sama, bo daleko, w Gliwicach, siedzi przy laptopie starsza już trochę doświadczona przez życie kobieta, której tak bardzo na Tobie zależy. Nie krzywdź siebie. Przestań nienawidzić, bo siebie ranisz przez to najbardziej, Nienawiść się odbija! Nie dopuszczaj do tego....Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..